Zawodnicy

Julia Gierejko
Vice Mistrzyni Europy Juniorów Starszych Low Kick, Węgry – Gyor 2019
I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych w formule K-1 Rules, Sanok 2019
I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów Starszych Low Kick, Nowy Targ 2019
I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w formule low Kick, Legnica 2018
I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w formule K-1 RULES, Warszawa 2018
III miejsce – Mistrzostwa Europy Juniorów Low kick, Skopje – Macedonia 2017
II miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w formule K-1 RULES, Legnica 2017
I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w formule Low Kick, Nowy Targ 2017
I miejsce – Otwarte Mistrzostwa WKSF, Mińsk Mazowiecki 2017
Wygrana walka – „Liga B-Fight” Ełk – grudzień 2016
I miejsce – Puchar Polski Kadetów w formule Kick Light, Dwikozy 2016
I miejsce – Puchar Polski Kadetów w formule Light Contact, Dwikozy 2016
III miejsce – Mazovia Cup International, Tarczyn 2016
III miejsce – Slovak Open 2016
Michał Gwaj
II miejsce w Pucharze Świata, K-1 RULES – Rimini 2019
III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów w formule Low Kick, Legnica 2018
Wygrana walka – „Ełcka Liga K-1 RULES” Ełk – kwiecień 2018
Wygrana walka – „Ełcka Liga K-1 RULES” Ełk – luty 2018
III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów w formule Low Kick, Nowy Targ 2017
Wygrana walka – „Liga B-Fight” Ełk – grudzień 2016
I miejsce – Puchar Polski Seniorów w formule Kick Light, Dwikozy 2016
I miejsce – Mazovia Cup International, Tarczyn 2016
Krystian Topczewski
III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów w formule K-1 Rules, Sanok 2019
III miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów w formule Low Kick, Legnica 2018
III miejsce – Otwarte Mistrzostwa Litwy K-1 RULES, Visaginas 2018
Wygrana walka – „Ełcka Liga K-1 RULES” Ełk – kwiecień 2018
Wygrana walka – „Ełcka Liga K-1 RULES” Ełk – luty 2018
I miejsce – Otwarte Mistrzostwa WKSF, Mińsk Mazowiecki 2017
Wygrana walka – „Liga B-Fight” Ełk – grudzień 2016
I miejsce – Mazovia Cup International, Tarczyn 2016
Aleksandra Polińska
III miejsce w Pucharze Świata, K-1 RULES, Rimini 2019
III miejsce w Pucharze Świata, K-1 RULES, Budapeszt 2019
II miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów w formule Low Kick, Sanok 2019
II miejsce – Mistrzostwa Polski Seniorów w formule Low Kick, Legnica 2018
III miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w formule K-1 RULES, Warszawa 2018
Wygrana walka – „Ełcka Liga K-1 RULES” Ełk – kwiecień 2018
Wygrana walka – „Ełcka Liga K-1 RULES” Ełk – luty 2018
Jonatan Babińczuk
I miejsce – Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów, Skopje – Macedonia 2017
I miejsce i tytuł najlepszego zawodnika – Otwarte Mistrzostwa Litwy K-1 RULES, Visaginas 2018
I miejsce – Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych w formule Light Contact, Rydzyna 2017
I miejsce – Polish fighter Cup, Szczecin 2017
III miejsce – Puchar Swiata, Rimini – Włochy 2017
I miejsce – Slovak Open 2016
I miejsce – Puchar Polski Kadetów w formule Kick Light, Dwikozy 2016
I miejsce – Puchar Polski Kadetów w formule Light Contact, Dwikozy 2016
I miejsce – Mazovia Cup International, Tarczyn 2016
Anna Piętka
I miejsce – Mistrzostwa Polski Kadetów Starszych w formule Light Contact, Rydzyna 2017
I miejsce – Puchar Swiata, Rimini – Włochy 2017
III miejsce – Mistrzostwa Europy Kadetów i Juniorów, Skopje – Macedonia 2017
I miejsce – Otwarte Mistrzostwa WKSF, Mińsk Mazowiecki 2017
II miejsce – Slovak Open 2016
III miejsce – Puchar Europy, Ostrowiec Świętokrzyski 2016
II miejsce – Mazovia Cup International, Tarczyn 2016
Damian Abramowicz
I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w formule K-1 RULES, Warszawa 2018
III miejsce – Mistrzostwa Europy Kadetów Kick Light, Skopje – Macedonia 2017
I miejsce – Polish Fighter Cup, Szczecin 2017
Wygrana walka – „Liga B-Fight” Ełk – grudzień 2016
III miejsce – Puchar Polski Kadetów w formule Kick Light, Dwikozy 2016
III miejsce – Puchar Polski Kadetów w formule Light Contact, Dwikozy 2016
Damian Kloza
I miejsce – Mistrzostwa Polski Juniorów w formule K-1 RULES, Warszawa 2018
Wygrana walka – „Granda na pięści i giry” Warszawa – 2017
Wygrana walka – ”Ełcka Liga K-1 RULES” Ełk – luty 2017
I miejsce – Otwarte Mistrzostwa WKSF, Mińsk Mazowiecki 2017
II miejsce – Puchar Europy, Ostrowiec Świętokrzyski 2016
III miejsce – Puchar Polski Kadetów w formule Kick Light, Dwikozy 2016
III miejsce – Puchar Polski Kadetów w formule Light Contact, Dwikozy 2016
Zuzanna Giro
II miejsce – Międzynarodowe Mistrzostwa Litwy K-1 RULES
Patryk Kmita
Mistrz Polski Juniorów Młodszych K-1 Rules – Sanok 2019
Shamil Sataev
Mistrz Polski Kadetów Młodszych Kick Light – Mysiadło 2019