Grupa dziecięca

Grupa dziecięca

(6-8 lat)

Sport, zabawa i rekreacja to doskonały sposób na przyswojenie wartości oraz idei, z którymi młody człowiek będzie spotykał się przez całe życie. To właśnie sport i zabawa wspierają przyjaźń i, tak ważną, choć bardzo często ignorowaną, zasadę fair-play. Pokazują, jak pokonywać napotkane przeszkody, jak pracować w zespole, uczą szacunku i dyscypliny.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi oraz sprawdzone i bezpieczne metody zajęć . Są one dostosowane do ich możliwości psychicznych i fizycznych. Dzięki systematycznym ćwiczeniom ogólnorozwojowym i rekreacyjnym dziewczęta oraz chłopcy są zdrowsi i robią lepsze postępy w nauce. Poza technikami nożnymi i bokserskimi ćwiczymy elementy gimnastyki korekcyjnej, akrobatyki, które wspaniale poprawiają sprawność ruchową i korygują wady postawy.

 

Prawidłowy trening kickboxingu pod okiem wykwalifikowanego instruktora rozwija wszystkie cechy motoryczne: siłę, szybkość, gibkość, zręczność i wytrzymałość, a szczególnie poprawia koordynację ruchową – tak potrzebną najmłodszym.

Trening uczy ich samodyscypliny, poszanowania starszych a przede wszystkim wiary w siebie, przez co dzieci stają się odporniejsze na wszelkie przeciwności.

 

Kontakt

ul. Tysiąclecie Państwa Polskiego 8,

15-111 Białystok

509 634 304

info@ragnarok.bialystok.pl

Najbliższe treningi

No upcoming treningi for today