Grafik

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa zaawnsowana
Sparingi
10:00
Trener : Seweryn Szczepankowski
Grupa dziecięca
17:00
Trener: Seweryn Szczepankowski / Adrian Klim

Grupa kadetów
17:45
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa kadetów
17:45
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa dziecięca
17:00
Trener: Seweryn Szczepankowski / Adrian Klim

Grupa kadetów
17:45
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa Intro - początkująca
18:00
Trener: Seweryn Szczepankowski / Michał Gwaj
Grupa Intro - początkująca
18:00
Trener: Seweryn Szczepankowski / Michał Gwaj
Grupa zaawnsowana
19:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa zaawnsowana
19:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa zaawnsowana
19:00
Trener: Seweryn Szczepankowski

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa zaawnsowana
Sparingi
10:00
Trener : Seweryn Szczepankowski
Grupa Intro - początkująca
18:00
Trener: Seweryn Szczepankowski / Michał Gwaj
Grupa Intro - początkująca
18:00
Trener: Seweryn Szczepankowski / Michał Gwaj
Grupa zaawnsowana
19:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa zaawnsowana
19:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa zaawnsowana
19:00
Trener: Seweryn Szczepankowski

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Grupa dziecięca
17:00
Trener: Seweryn Szczepankowski / Adrian Klim
Grupa dziecięca
17:00
Trener: Seweryn Szczepankowski / Adrian Klim

Poniedziałek

Piątek

Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Wolna mata
08:00
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa kadetów
17:45
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa kadetów
17:45
Trener: Seweryn Szczepankowski
Grupa kadetów
17:45
Trener: Seweryn Szczepankowski

Poniedziałek

Wtorek

  • Wolna mata
    08:00 - 10:00

Środa

Czwartek

  • Wolna mata
    08:00 - 10:00

Piątek

No treningi available!