Trener

_dsc9537Seweryn Szczepankowski to absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu im. Jędrzeja Śniadeckiego w Gdańsku. Obecnie jest instruktorem kickboxingu, muaythai, boksu, lekkoatletyki oraz treningu funkcjonalnego. Posiada uprawnienia trenera przygotowania motorycznego, a ponadto jest trenerem personalnym.

Seweryn Szczepankowski w latach 2001 – 2011 był zawodnikiem Klubu Human Białystok, a w latach 2009 -2016 był trenerem kickboxingu. Jego kariera sportowa związana jest z licznymi sukcesami. Do jego największych osiągnięć należą medale zdobyte podczas Mistrzostw Polski, Pucharów Polski oraz Pucharu Świata w Kickboxingu.

Obecnie zajmuje się m. in. przygotowywaniem do zawodów młodego pokolenia sportowców. Do jego wychowanków należą Mistrzowie Europy, Mistrzowie Polski, zdobywcy Pucharu Świata i Europy, a także reprezentanci Kadry Narodowej w Kickboxingu. Zdobyte w trakcie własnej kariery sportowej doświadczenie sukcesywnie wykorzystuje podczas pracy ze swoimi podopiecznymi, co przekłada się na dobre wyniki młodych zawodników.

Metody szkoleniowe wypracowane w ciągu wielu lat działalności trenerskiej pozwalają na osiągnięcie wymiernych efektów, a także maksymalne wykorzystanie zdolności i potencjału zawodnika. Cenne doświadczenie poparte fachową wiedzą oraz odpowiednia motywacja sprawiają, że podopieczni Seweryna Szczepkowskiego zdobywają kolejne sukcesy sportowe – nie tylko na zawodach, ale także podczas rozwijania własnej sprawności fizycznej czy doskonalenia metod samoobrony.