Grupa dorosłych

Grupa dorosłych

(od 14 lat)

Są to intensywne zajęcia rozwijające sprawność ogólną i motorykę, które mają na celu podniesienie zdolności psychofizycznych uczestników.

Stosowanie urozmaiconych technik pozwala więc na wyrzeźbienie i wzmocnienie praktycznie każdej partii ciała. W trakcie treningu  zaangażowane są także małe grupy mięśni, często pomijane przy izolowanych ćwiczeniach na siłowni. Treningi w naszym klubie to świetny sposób na poprawę koordynacji ruchowej i  spalenie tkanki tłuszczowej – godzinna sesja jest w stanie wycisnąć nawet 800 kcal. Przyspiesza szybkość reakcji, usprawnia przepływ informacji z ciała do mózgu.

W znaczący sposób podwyższysz swoją  wydolność organizmu i nauczysz się  prawidłowego oddychania w trakcie wysiłku fizycznego.

Treningi kickboxingu to świetny sposób na odstresowanie. Wydzielające się pod czas treningu endorfiny to gwarancja dobrego samopoczucia. Tego typu aktywność ukoi nasze nerwy oraz zapewni nam ogromny zastrzyk energii. Pamiętajmy, że kickboxing to przede wszystkim świetna zabawa!

 

Kontakt

ul. Tysiąclecie Państwa Polskiego 8,

15-111 Białystok

509 634 304

info@ragnarok.bialystok.pl

Najbliższe treningi

No upcoming treningi for today