Trening indywidualny

Członkowie naszego klubu mogą nie tylko wziąć udział w treningu jednej z trzech grup wiekowych, ale również zdecydować się na indywidualne zajęcia z trenerem. Taka forma spotkań pod okiem specjalisty pozwala stworzyć program treningowy optymalnie dostosowany do oczekiwań i możliwości ćwiczącego. Nasi instruktorzy posiadają specjalne uprawnienia, a ich wiedza dotycząca zdrowego trybu życia – aktywności fizycznej, właściwego odżywiania i suplementacji – gwarantuje osiągnięcie wymiernych efektów.


Indywidualnie dobrane ćwiczenia w połączeniu z odpowiednio przygotowanym planem żywieniowym pozwalają na uzyskanie zamierzonego celu w jak najkrótszym czasie. Może to być wypracowanie zgrabnej sylwetki, poprawienie ogólnej kondycji, czy sprawności fizycznej, albo wzmocnienie konkretnych partii mięśni. Specjalny plan ćwiczeń dostępny jest dla wszystkich, także osób starszych, zmagających się z nadwagą, czy wadami postawy.

 

Oferowany przez nas trening indywidualny to propozycja zarówno dla osób, które nie miały wcześniej styczności z ćwiczeniami siłowo-wytrzymałościowymi, jak dla nieco bardziej doświadczonych sportowców. Stała kontrola trenera pozwala na wyeliminowanie wszelkich błędów podczas wykonywania ćwiczeń i natychmiastową korektę. Zwrócenie uwagi na prawidłową technikę to nie tylko gwarancja osiągnięcia efektów, ale również mniejsze ryzyko wystąpienia kontuzji.

Podczas treningu indywidualnego dużą uwagę przykładamy do motywacji naszych podopiecznych. Zawsze staramy się ich wspierać, a w chwilach słabości zachęcamy do wytrwałości. W razie potrzeby możemy też zmienić trudne do wykonania ćwiczenie, które zastępujemy innym, ale przynoszącym podobny efekt. Podczas treningu dbamy o pozytywną atmosferę i dobry kontakt pomiędzy instruktorem, a ćwiczącym.

Treningi indywidualne wcale nie muszą być nudne! Nasz klub oferuje do dyspozycji dwie sale z wysokiej jakości sprzętem. Podczas ćwiczeń wykorzystujmy różne przyrządy, aby uatrakcyjnić sesję treningową. Przynosi to wymierne efekty, a jednocześnie zapobiega rutynie. Spotkania z trenerem personalnym można dostosować do swojego planu codziennych obowiązków, co nie jest możliwe w przypadku zajęć grupowych.